Pracuj pokojne

      Ži spokojne

COWORK ROVINKA je moderné a štýlové komunitné centrum butikového typu určené všetkým záujemcom z okolia Rovinky pri Bratislave hľadajúcich príjemné miesto pre svoju prácu.

 

Naše priestory sme pretvorili z historickej budovy školy, pričom sme zachovali  a akcentovali všetky jej významné prvky a doplnili ich modernými časťami. Dnes tu nájdete samotné kancelárske priestory COWORKu na 160 m2 s kapacitou 12 stolov ale aj predajňu dizajnového nábytku Nostalgia HOME, či BISTRO ROVINKA, kde ponúkame len  naozaj originálne, kvalitné, chutné a cenovo veľmi prijateľné občerstvenie a dezerty. Celkom majú teda naše priestory 360 m2 pre rôzne aktivity.

Na schôdzky našich  členov s ich klientmi a obchodnými partnermi máme pohodlné meetingové miesto vnútri, či terasu na poschodí ideálnu na rannú kávu. Využiť môžte tiež letnú čitáreň v záhrade alebo naše BISTRO s kaviarenským sedením pre 15 osôb. 

Ponúkame flexibilné členské programy od HOT DESK na kredity pre tých, ktorí musia pracovať z kancelárie len občas až po FIX DESK na rôzny počet hodín v mesiaci pre tých ktorí potrebujú mať ekvivalent vlastnej kancelárie a komfort svojho vlastného stolu častejšie a pravidelne. 

Takisto je k dispozícii prenájom našich originálnych a moderne vybavených priestorov na usporadúvanie rôznych vzdelávacích, kultúrnych, či prezentačných akcii menšieho rozsahu širokej verejnosti. 

COWORK organizuje rôzne workshopy, semináre aj exkurzie na otázky zodpovedného a udržateľného riadenia biznisu, kam majú naši členovia prioritný a zvýhodnený prístup. 

COWORK ROVINKA predstavuje ideálne miesto pre individuálnych podnikateľov/podnikateľky, startupistov, kreatívcov, freelancerov, IT developerov a všetkých ľudí hľadajúcich cenovo výhodné, inšpiratívne a pozitívne prostredie k svojej činnosti v blízkosti svojho domova bez strácania času v zápche.  Zároveň je tu pre Vaše výzvy v práci k dispozícii náš tím skúsených  účtovníkov, audítorov, právnikov a business poradcov pripravených pomôcť. 

 

Pridajte sa k nám a napredujme spolu.

      

OTVORENÉ -  BISTRO

 

 

PON        ZATVORENÉ

UT - ŠTV 13:00 - 19:00

PIA          13:00 - 21:00

SO             9:00 - 21:00

  NE             9:00 - 19:00  

OTVORENÉ - COWORK

 

PO - NE  09:00 - 19:00  

  • Facebook Social Icon
  • Instagram Social Icon

© 2016 by Nostalgia HOME s.r.o.

ADRESA

Hlavná 42, ROVINKA

Slovensko, 900 41

coworkrovinka@gmail.com

Tel : 00421 918 608 662